Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”

Coroczny projekt promujący zagadnienia sztuki, kultury materialnej i muzealnictwa wśród dzieci i młodzieży, będący swoistym konkursem prac na temat wrażeń i odczuć związanych z wizytą w muzeum i obcowaniem z jego zasobami.

Szanowni Państwo,

W związku z ograniczeniami spowodowanymi szerzącą się epidemią koronawirusa, w trosce o Państwa zdrowie, zdecydowaliśmy o zmianach w regulaminie tegorocznych XLII Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”. Proponujemy rezygnację z organizacji etapów regionalnych Spotkań, jeśli takie, w ocenie Państwa są niemożliwe do realizacji. Zalecamy bezpośrednie przesyłanie prac plastycznych przez Uczestników do Muzeum Okręgowego w Toruniu. Przesuwamy ostateczny termin nadsyłania prac z 25 czerwca 2020 r., na 10 lipca 2020 r. Liczymy, że do czasu zebrania Jurorów w drugiej połowie lipca 2020 r., sytuacja w kraju związana z epidemią unormuje się i będzie możliwe realizowanie „Mojej Przygody w Muzeum” zgodnie z tradycyjnym harmonogramem. Pozwalamy sobie przesłać uaktualniony regulamin tegorocznych XLII Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum” wraz z nowym załącznikiem – oświadczeniem (RODO). Podpisane oświadczenia prosimy dołączać do przysyłanych na Konkurs prac plastycznych.

Stosownie do sytuacji epidemiologicznej w kraju, za pośrednictwem strony internetowej Muzeum Okręgowego w Toruniu (www.muzeum.torun.pl), będziemy na bieżąco aktualizować dane dotyczące Projektu „Moja Przygoda w Muzeum”.

Za zaistniałe niedogodności serdecznie przepraszamy.

Information
metryczka
Regulamin MPM ang. 2019
Regulamin MPM 2020
Załączniki do regulaminu 2020