Konkurs #EDDwMOT, czyli połączeni dziedzictwem w muzeum!

„Połączeni dziedzictwem” – tak brzmi hasło 30. Europejskich Dni Dziedzictwa, a także naszego fotograficznego konkursu związanego z jubileuszową edycją wydarzenia! Zrób zdjęcie na II Pikniku militarnym lub III Toruńskiej Nocy Muzealnej, opublikuj je na Instagramie i wygraj nagrody. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 września 2022 r.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić kreatywne zdjęcie, którego myślą przewodnią będzie hasło „połączeni dziedzictwem”, na jednym z naszych wydarzeń organizowanych w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. W tym roku są nimi:

Fotografię należy:

• opublikować na swoim profilu na Instagramie (profil musi być publiczny!)
  • oznaczyć profil Muzeum Okręgowego w Toruniu @muzeum_torun_okregowe
  • dodać hashtag #EDDwMOT

Zdjęcie należy zamieścić w dniach od 17 do 24 września 2022 roku do godz. 24.00. Nie może być ono wcześniej publikowane – musi być związane z obchodami Europejskich Dni Dziedzictwa.

Autorzy 10 zdjęć, które otrzymają najwięcej polubień, zostaną uhonorowani nagrodą – otrzymają torbę lub plecak związany z Europejskimi Dniami Dziedzictwa.

Zapraszamy do fotografowania muzealnego dziedzictwa!

Regulamin „Połączeni Dziedzictwem – EDD w Muzeum Okręgowym w Toruniu” TUTAJ