Weekend seniora z kulturą w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu włącza się do akcji zainicjowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pt. „Weekend seniora z kulturą”.

Seniorzy na plakacie

W dniach 29 września – 1 października zapraszamy wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do bezpłatnego zwiedzania wystaw stałych i czasowych wszystkich oddziałów naszego Muzeum.

ZAPRASZAMY!

Informacje uzupełniające:

1. W ramach wydarzenia: „Weekend seniora z kulturą” wstęp na wystawy we wszystkich oddziałach Muzeum Okręgowego w Toruniu dla osób w wieku od 60 lat jest bezpłatny (w tym na wystawę i pokaz 3D w Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów).
  2. Bez zmian pozostają opłaty wstępu na Wieżę Ratusza Staromiejskiego, na warsztaty w Muzeum Toruńskiego Piernika oraz na filmy 3D w Domu Mikołaja Kopernika.
  3. Do wydania biletu bezpłatnego uprawnia okazanie dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego wiek osoby (np. dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja emeryta, rencisty).

logo Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

baner______