Urodziny w Muzeum

Urodziny w Toruniu niezapomniane chwile w sercu historycznego miasta

W Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu (oddziale Muzeum Okręgowego w Toruniu) istnieje możliwość zamówienia przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Urodziny rozpoczniemy od przebrania jubilata w tradycyjny strój japoński – kimono. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w ceremonii parzenia herbaty i poznają jej wyjątkowy smak. Ważnym punktem będzie zwiedzanie wystawy urozmaicone opowieścią o wyjątkowych przedmiotach eksponowanych w muzeum. Nie zabraknie czasu na urodzinowe życzenia, prezenty, tort i poczęstunek.

  • Cena – 500 zł dla grupy od 2 do 10 osób
  • Zgłoszenia na przyjęcie urodzinowe prosimy kierować pod numer telefonu (56) 660 56 32 lub e-mail: de@muzeum.torun.pl.
  • Konieczna jest akceptacja regulaminu urodzin dostępnego na stronie www.muzeum.torun.pl oraz wypełnienie formularza organizacji przyjęcia urodzinowego.

Organizując urodziny w Toruniu, wybierasz nie tylko miejsce o niezwykłym klimacie, ale też przestrzeń, która staje się mostem łączącym kultury, tradycje i epoki. Muzeum Okręgowe w Toruniu to idealne miejsce, by uczcić kolejny rok życia w sposób niebanalny, edukacyjny, a jednocześnie pełen zabawy. Dzięki orientalnym urodzinom w Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu mały jubilat i jego goście przeniosą się w świat dalekowschodnich tradycji, czując się jak prawdziwi mieszkańcy dalekiego kraju.

Wynajem sali na urodziny w Toruniu – przestrzeń pełna możliwości

Jeżeli poszukujesz wyjątkowego miejsca na organizację urodzin, Muzeum Okręgowe w Toruniu jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Oferujemy wynajem sali na urodziny w Toruniu, której historyczne wnętrza tworzą niepowtarzalny klimat dla każdej imprezy. Z nami Twoje przyjęcie nabierze nie tylko historycznego charakteru, ale także edukacyjnego wymiaru.

Nasze sale są przestronne i przygotowane do przyjęcia maksymalnie dziesięciu gości. Co więcej, zapewniamy wsparcie w organizacji i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb. Muzeum Okręgowe w Toruniu przygotowało specjalny wzór zaproszenia, który podkreśli unikalny charakter organizowanego przyjęcia. Dzięki niemu goście poczują magię zbliżającego się wydarzenia już od momentu otrzymania zaproszenia. Chociaż poczęstunek na urodzinach w muzeum zapewniany jest przez opiekunów we własnym zakresie, nasza ekipa jest gotowa, by pomóc w odpowiednim ustawieniu i przygotowaniu miejsca dla tortu, napojów oraz słodyczy. Dbamy o to, by każdy element Twojego przyjęcia był dopracowany do perfekcji. Wybierając nas, stawiasz na niezapomniane wspomnienia, które pozostaną w sercach gości na długo.

_____________________

Cena – 450 zł dla grupy 2 – 10 osób, za każda następną osobę 38 zł.

Zgłoszenia na przyjęcie urodzinowe prosimy kierować pod numer telefonu: +48 56 660 56 12 lub e-mail: muzeum@muzeum.torun.pl.

 

Regulamin urodzin

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie na urodziny