Urodziny w Muzeum

W Muzeum Okręgowym w Toruniu istnieje możliwość zamówienia przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Podczas spotkania jest zarówno czas na gry i zabawy, zwiedzanie wybranych ekspozycji, a także na urodzinowe życzenia, prezenty, tort i poczęstunek. Warunkiem zamówienia urodzin jest akceptacja regulaminu urodzin dostępnego na stronie www.muzeum.torun.pl (poniżej, pod treścią) oraz wypełnienie formularza organizacji przyjęcia urodzinowego.

Urodziny orientalne

Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą, Rynek Staromiejski 35

Każdy z zaproszonych gości zostanie przebrany w jukatę, zaś gość honorowy w kimono. Wszyscy będą uczestniczyć w rytualnym nakładaniu stroju oraz wiązaniu pasa obi. Goście będą mogli poznać smak zielonej herbaty przygotowanej w ramach słynnej ceremonii herbacianej. Zaplanowane są zabawy edukacyjne, przygotowane w oparciu o eksponaty na wystawie.

Zwieńczeniem spotkania będzie wykonanie pamiątkowych fotografii, na których zaproszone osoby uwiecznione zostaną z orientalnymi akcesoriami: wachlarzami, mieczami samurajskimi.

_____________________

Cena – 450 zł dla grupy 2 – 10 osób, za każda następną osobę 38 zł.

Zgłoszenia na przyjęcie urodzinowe prosimy kierować pod numer telefonu: +48 56 660 56 12 lub e-mail: muzeum@muzeum.torun.pl.

 

Regulamin Urodzin

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie na urodziny