Zmiana dostępności Ratusza Staromiejskiego w dniu 8 września br.

Szanowni Państwo ze względu na otwarcie wystawy „Misterium Słońca. Kopernik, syn renesansu”, najważniejszej ekspozycji Muzeum Okregowego w Toruniu w roku kopernikańskim i największego przedsięwzięcia ekspozycyjnego w całej historii naszej instytucji, zmuszeni jesteśmy w najbliższy piątek 8 września br.do skrócenia godzin otwarcia Ratusza Staromiejskiego.

W tym dniu Ratusz Staromiejski dostępny będzie dla zwiedzających w godz. 10.00-16.00, zaś dziedziniec Ratusza Staromiejskiego w godz. 10.00-17.00. Wieża Ratusza Staromiejskiego będzie dostępna bez zmian, bilety po godz. 17.00 będzie można zakupić online na stronie muzeum; [LINK TUTAJ]

Dziedziniec ratusza Satromiejskiego

Fot.Justyna Laskowska

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności jednocześnie zapraszając Państwa serdecznie na sobotę, kiedy to od godz. 10.00 będzie można zapoznać się z wystawą „Misterium Słońca. Kopernik, syn renesansu”. Dodatkowo tego samego dnia będzie możliwość wieczornego zwiedzania ekspozycji w godz. 18.00 – 22.00 w ramach III Nocy Muzeów oraz wzięcie wzięcia udziału w wielu innych atrakcjach.

Zapraszamy do zwiedzania naszych oddziałów.