„Moja Przygoda w Muzeum” 2020 odwołana

W związku z przedłużającym się stanem pandemii COVID-19 oraz niepewnymi rokowaniami co do dalszego jej rozwoju w kolejnych miesiącach, stosownie do najnowszych wytycznych dla muzeów, galerii sztuki oraz innych instytucji kultury wydanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w trosce o Państwa zdrowie, z ogromną przykrością musimy poinformować o odwołaniu tegorocznych Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”.

Liczymy, że ta nieplanowana przerwa w realizacji naszego Projektu nie zawiesi Państwa działań artystycznych i rozwijania pasji, a zaowocuje oryginalnymi pomysłami i ciekawymi pracami plastycznymi, o czym będziemy mogli przekonać się w przyszłym roku, podczas organizacji kolejnych Spotkań. Życzymy dużo zdrowia i radości podczas działań twórczych.

Za zaistniałe niedogodności serdecznie przepraszamy.