„Poznaj Polskę” w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Zapraszamy do zwiedzania Muzeum Okręgowego w Toruniu w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”. Celem akcji jest propagowanie poznawania kultury i dziedzictwa narodowego oraz ukazanie osiągnięć polskiej nauki.

Muzeum Okręgowe w Toruniu dysponuje bogatą ofertą wystawienniczą, obejmującą 7 oddziałów (Ratusz Staromiejski, Dom Mikołaja Kopernika, Muzeum Toruńskiego Piernika, Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą, Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów oraz Muzeum Twierdzy Toruń).

W ramach programu „Poznaj Polskę” istnieje możliwość uzyskania dofinansowania dla szkół nawet do 80% kosztów wycieczki. Oferta dotyczy grup zorganizowanych do 50 osób.

Zachęcamy do rezerwacji terminów zwiedzania na adres muzeum@muzeum.torun.pl lub k.smorowinska@muzeum.torun.pl.

Ponadto można dokonywać rezerwacji zajęć edukacyjnych  prowadzonych przez Dział Edukacji Muzeum Okręgowego w Toruniu pod numerem telefonu (56) 660-56-32, (56) 660-56-05 lub mailowo pisząc na adres de@muzeum.torun.pl.