Nagroda Prezydenta Torunia dla Adama Kowalkowskiego, naszego kolegi z zespołu Muzeum

Niezwykle miło jest nam poinformować o tym, że Adam Kowalkowski – nasz kolega z zespołu Muzeum Okręgowe w Toruniu – otrzymał Nagrodę Prezydenta Torunia w kategorii Turystyka za rok 2021.

Fotografia przedstawia siedzących ludzi podczas uroczystej gali wręczenia nagród.

Gala wręczenia Nagród Prezydenta Torunia za rok 2021.

Adam Kowalkowski to specjalista od problematyki historii wojskowości i Twierdzy Toruń, a także przewodnik miejski i pasjonat historii Torunia, który stoi za projektem rewitalizacji Koszar Bramy Chełmińskiej i stworzenia w nich Muzeum Twierdzy Toruń.

Dziękujemy Ci Adamie za Twoją wiedzę i pasję, którą nas zarażasz każdego dnia i gratulujemy serdecznie wyróżnienia.

Gala wręczenia Nagród Prezydenta Torunia za rok 2021.