Rajd oldtimerów śladami Mikołaja Kopernika

Muzeum Okręgowego w Toruniu ma przyjemność zaprosić Państwa na Rajd oldtimerów śladami Mikołaja Kopernika, który wyruszy w najbliższą niedziele 8 października br. Organizatorem wydarzenia jest Automobilklub Toruński. Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 10:00 przy parkingu Muzeum Twierdzy Toruń.

Ulotka zawierająca zielony samochód w centralnym punkcie zdjęcia. Pod nim logotypy Automobil Toruński, Powiat Toruński, Miasto Chełmża, Polski Związek Motorowy, Muzeum Twierdzy Toruń.

Rajd wpisuję się w obchody 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika i jest hołdem złożonym wielkiemu astronomowi poprzez przejazd po powiecie toruńskim. Wyjazd uczestników poprzedzi pokaz pojazdów na parkingu Muzeum Twierdzy Toruń, a następnie odbędzie się przejazd trasą z Torunia do Zamku Bierzgłowskiego i dalej do Chełmży. Meta rajdu znajduje się w Pałacu Romantycznym w Turznie.

Ulotka z dwoma samochodami na górze. Pierwszy w kolorze piaskowym i drugi w kolorze zielonym. poniżej rozpiska wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do Muzeum Twierdzy Toruń.

Wydarzenie: Rajd oldtimerów śladami Mikołaja Kopernika

Miejsce: Muzeum Twierdzy Toruń

Termin: 8 października 2023r.

Start: 10:00

Toruń Europejska Stolica Kultury