Muzeum Twierdzy Toruń z tytułem Obiekt Roku 2021-2022

Mamy przyjemność poinformować, że Muzeum Twierdzy Toruń, oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu, otrzymało główną nagrodę w ramach konkursu Obiekt Roku – edycja 2021–2022, której organizatorem jest Prezydent Miasta Torunia.

Na pierwszym planie przezroczysta tablica ,,Obiekt Roku Toruń", na drugim planie dwie kobiety przeglądające nagrody

Fot. A. Bielecka/UMT

Muzeum Twierdzy Toruń nagrodę otrzymało w kategorii: Obiekty zabytkowe poddane modernizacji, rewitalizacji i adaptacji oraz utrzymywane lub użytkowane w należytym stanie. Sama gala odbyła się 24 października br. w Centrum Sztuki Współczesnej ,,Znaki czasu”, a nominowanych było 18 obiektów w pięciu kategoriach.

Trzy osoby z nagrodami pozują do zdjęcia

Fot. A. Bielecka/UMT

Muzeum Okręgowe w Toruniu reprezentowali dyrektor Aleksandra Mierzejewska oraz Adam Kowalkowski z Muzeum Twierdzy Toruń.