#MuzealnieWirtualnie, czyli nasza oferta online na czas zamknięcia!

Na czas zamknięcia swoich oddziałów Muzeum Okręgowe w Toruniu przygotowuje dla Państwa specjalną ofertę online pod nazwą #MuzealnieWirtualnie. Od 19 marca 2020 r. aż do odwołania na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych publikowane będą materiały w formie tekstów, filmów oraz zdjęć prezentujące zbiory, przybliżające historię Torunia czy zdradzające kulinarne ciekawostki. Skoro nie możecie przyjść do muzeum, to muzeum przyjdzie do Was!

Na Facebooku codziennie ukazywać się będą tematyczne notki pod hasłami:

#PoniedziałekZObrazem
#EgzotycznyWtorek
#KosmicznaŚroda
#PysznyCzwartek
#DawnyToruńNaPiątek
#MilitarnaSobota
#NiedzielaZKsiążką

Na Instagramie opublikujemy piękne zdjęcia naszych oddziałów oraz zajrzymy do muzealnej teki archiwów.

Na Twitterze będziemy linkować bieżące propozycje materiałów godnych uwagi.

Inną rolę będzie pełnić znajdująca się pod adresem www.muzeum.torun.pl strona internetowa. W zakładce „Edukacja” będziemy publikować konkursy, quizy i inne zadania dla różnych grup odbiorców, wiele z nich z nagrodami.

W zakładce „Projekty” dwa razy w tygodniu wrzucać publicystykę – podane w przystępny sposób, okraszone zdjęciami artykuły, które zainteresują wszystkich miłośników kultury i sztuki. Nowe materiały będą pojawiać się we wtorki i czwartki.

Zachęcamy także o odwiedzin profilu naszego wydawnictwa, gdzie już niebawem pojawią się wyjątkowe promocje na wybrane tytuły z naszej oferty. Obniżki przekroczą nawet 50% ceny!

Odwiedź nas na:

Facebook
Instagram
Twitter