Lista zwycięzców Plebiscytu Publiczności XLIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”

Miło jest nam poinformować, że rozstrzygnięty został Plebiscyt Publiczności, który towarzyszył wystawie pokonkursowej XLIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”. Poprzez głosowanie Goście muzealni zadecydowali o przyznaniu następujących nagród:

1. Hanna Porowska, l. 6, Szepietowo, „Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu”, opiekun plastyczny: Hanna Borys

2. Grzegorz Kujawa, l. 9, Ciechanów, „Parobek (batik)”, opiekun plastyczny: Mariola Kujawa

3. Stanisław Pindor, l. 12, Biłgoraj, „Wieża Babel”, opiekun plastyczny: Anna Świca

4. Hanna Cybulska, l. 14, Biłgoraj, „Widok na Bazylikę Św. Piotra”, opiekun plastyczny: Anna Świca

5. Michalina Kuczkowska, l. 14, Toruń, „Królowa”, opiekun plastyczny: Katarzyna Kokot

6. Natalia Holi, l. 18, Częstochowa, „Ceramiczny chaos”

7. Maksymilian Neumann, l. 16, Toruń, „W świecie van Gogha”, opiekun plastyczny: Alina Arciszewska-Binnebesel

Gratulujemy!

Nagrody dla Laureatów zostaną przesłane pocztą.

Fotografia przedstawia Salę Mieszczańską w Ratuszu Staromiejskiego niemal w całej okazałości. Na całej powierzchni posadzki, zostały rozłożone kolorowe prace dzieci i młodzieży, nadesłane na konkurs ''Moja Przygoda w Muzeum''.

Przedstawiamy nagrodzone prace młodych artystów: