Katalog wystawy HANSEartWORKS „Szlakiem Wspólnoty” już gotowy!

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu katalog online 17. edycji wystawy HANSEartWORKS zatytułowanej Szlakiem Wspólnoty, którą w dniach 22 czerwca – 23 lipca br. można było oglądać w Ratuszu Staromiejskim. Wystawa była jednym z wydarzeń towarzyszących 43. Międzynarodowego Zjazdu Miast Nowej Hanzy, który w dniach 22–25 czerwca odbył się w naszym mieście. Publikacja stanowi prezentację prac artystów z miast zrzeszonych w Nowej Hanzie, których propozycje doceniło jury konkursowe.

Zapraszamy do darmowego pobrania publikacji i życzymy udanej lektury: katalog HANSEartWORKS

Plakat graficzny, na białym tle z błękitnymi falami w pięciu rzędach ustawione są naprzemiennie wizerunki budynków w kolorze czarnym