Akcja Edukacja!

Od października 2022 r. do maja 2023 r. zapraszamy grupy przedszkolne oraz szkolne do wzięcia udziału w wyjątkowych zajęciach edukacyjnych organizowanych w murach naszego muzeum. Każdego miesiąca bilety na wybrane spotkania będą dostępne w niższej cenie – 10 zł od osoby!

„Akcja Edukacja” obejmować będzie tematy realizowane w wybranych oddziałach muzeum: Ratuszu Staromiejskim, Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą, Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów oraz Muzeum Twierdzy Toruń.

Wybrany w danym miesiącu temat lekcji, warsztatu czy gry muzealnej ogłaszać będziemy na naszej stronie internetowej oraz Facebooku, dlatego zalecamy uważne ich śledzenie.

W listopadzie temat zajęć w ramach Akcji Edukacji: „Świat Orientu” w Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą.

Rezerwację zajęć przyjmuje Dział Edukacji Muzeum Okręgowego w Toruniu od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, tel. 56 660 56 32.

Plakat promujący Akcję Edukację na listopad z napisami Świat Orientu, Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodi w Kamienicy pod Gwiazdą, Rynek Staromiejski 35

Grafika z regulaminem Akcji Edukacji

_________________

Minione zajęcia w ramach Akcji Edukacji:
  • październik „Co to jest muzeum?”, Ratusz Staromiejski