Certyfikat – Znak Jakości Obiekt/Usługa Przyjazna Osobom z Niepełnosprawnościami dla Muzeum Okręgowego w Toruniu

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że 20 czerwca br. przedstawiciele Muzeum Okręgowego w Toruniu uczestniczyli w spotkaniu Lokalnej Sieci Współpracy oraz przedstawicieli podmiotów działających w turystyce, gdzie przyznano, między innymi Muzeum Okręgowemu w Toruniu, Znak Jakości Obiekt/Usługa Przyjazna Osobom z Niepełnosprawnościami. Odznaczenie otrzymaliśmy w ramach projektu Turystyka Dostępna 1.0, współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Spotkanie było okazją do podsumowania projektu Turystyka Dostępna 1.0 oraz uroczystego wręczenia certyfikatów. Lokalna Sieć Współpracy przyznała 38 certyfikatów ZNAK JAKOŚCI podmiotom działającym w turystyce na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Fot. Archiwum Lokalnej Sieci Współpracy

Cieszymy się, że praca, zaangażowanie oraz wysiłki włożone w naszą działalność i dostępność w oddziałach Muzeum Okręgowego w Toruniu zostały docenione.