Piernikowy weekend na zakończenia lata

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (27-28 sierpnia) zapraszamy do udziału w „Piernikowym weekendzie na zakończenia lata”.
Będziemy na Państwa czekać na terenie Parku Rzeźb przylegającego do Teatru Szekspirowskiego – Amfiteatru Teatr Baj Pomorski, w godz. 10.00 – 18.00, by zaprosić do udziału w grach i zabawach.

Fotografia prezentuje widok dziedzińca Muzeum Toruńskiego Piernika w lotu ptaka na którym znajduje się wiele osób ustawionych wokół stołów.

Wśród licznych przygotowanych atrakcji będzie można: handlować z „Kupcem Korzennym”, pomóc w pracy „Roztrzepanemu Czeladnikowi”, czy zastąpić „Leniwego Młynarza”, a do tego wziąć udział w warsztatach malowania pierników oraz zmierzyć się z przygotowaną przez nas kartą zadań.

Dla zwycięzców zabaw przewidzieliśmy bezpłatne bilety wstępu na warsztaty wypieku pierników w Muzeum Toruńskiego Piernika oraz smaczne piernikowe poczęstunki.

Zapowiada się niezwykle smakowity weekend pod znakiem ciastka korzennego, w którym warto wziąć udział.

Fotografia prezentuje piernik w kształcie serca oraz przyprawy w tle.