Konkurs Fotograficzny pt. ,,Twierdza Toruń w obiektywie”

Informujemy, że Muzeum Twierdzy Toruń przygotowało dla wszystkich wielbicieli obiektów fortecznych konkurs fotograficzny  pt. „Twierdza Toruń w obiektywie”. Zachęcamy do wykonania zdjęć, na których są wszelkie toruńskie fortyfikacje, znane i mniej znane, opuszczone i zaadaptowane – słowem wszystkie.

 

Wnętrza Muzeum Twierdzy Toruń

Fot. Krzysztof Depczyński

Maksymalnie trzy prace konkursowe autorzy powinni przesłać w formie plików JPG na adres e-mail: torun@gmail.com do dnia 31 sierpnia 2023 r. Wraz z wypełnionym zgłoszeniem konkursowym (Załącznik nr 1)

Organizatorem konkursu jest Muzeum Okręgowe w Toruniu. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które na dzień 1 czerwca 2023 r. ukończyły 10 rok życia, z czego dzieci do 18 roku życia wyłącznie po dostarczeniu oświadczenia opiekuna (Załącznik nr 2). 
Fotografie mogą przedstawiać również Was i Waszych znajomych (pod warunkiem, że zgodzą się na publikację wizerunku – Załącznik nr 3) oraz zwierzaki, z którymi spacerujecie po obiektach toruńskiej twierdzy.
Osoby biorące udział w konkursie powinny zapoznać się z Regulaminem Konkursu Fotograficznego, dostępnym poniżej pod linkiem oraz wypełnić poniższe załączniki.
Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu Fotograficznego: [LINK TUTAJ].
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 16 września 2023 r., podczas obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa.
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.
____________________
baner