Kultura toruńskiego piernika – ankieta

Z ogromną radością udostępniamy ankietę, przygotowaną na potrzeby starań o wpisanie kultury toruńskiego piernika na Krajową Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego. Ankieta jest formą konsultacji społecznych i ma pokazać, jaką rolę toruńskie tradycje piernikarskie pełnią w życiu mieszkańców Torunia. Czy nasza tradycja piernikarska jest dla nas ważna? Czy jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa?

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż kilka minut i jest całkowicie anonimowe. Serdecznie zapraszamy do udziału i dziękujemy za Państwa zaangażowanie. Prosimy o przekazanie i udostępnienie ankiety swoim znajomym z Torunia

Link do ankiety:
[LINK TUTAJ]

Gorąco zachęcamy do dołączenia do naszej inicjatywy! To niepowtarzalna okazja by stać się częścią ważnego przedsięwzięcia, byśmy wspólnie
mogli przyczynić się do zachowania piernikarskich tradycji Torunia!