Forteczny Konkurs Fotograficzny – wystartował!

Muzeum Twierdzy Toruń, oddział Muzeum Okręgowego w Toruniu, z wielką przyjemnością zaprasza Państwa do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, którego kolejna edycja właśnie wystartowała pod nazwą „Forteczny Konkursu Fotograficzny”. Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Okręgowego w Toruniu. Zachęcamy do wykonania zdjęć, na których są wszelkie toruńskie fortyfikacje, znane i mniej znane, opuszczone i zaadaptowane – słowem wszystkie.

Fot. Natalia Golińska

Maksymalnie trzy prace konkursowe autorzy powinni przesłać w formie plików JPG na adres e-mail: mtt.torun@gmail.com do dnia 1 września 2024 r. Wraz z wypełnionym zgłoszeniem konkursowym oraz oświadczeniami, które wraz z Regulaminem Konkursu Fotograficznego znajdują się po linkiem:

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które na dzień 1 sierpnia 2024 r. ukończyły 10 rok życia, z czego osoby małoletnie wyłącznie po dostarczeniu oświadczenia opiekuna (zał. nr 2.). Fotografie mogą przedstawiać również Was i Waszych znajomych (pod warunkiem, że zgodzą się na publikację wizerunku – zał. nr 3) oraz zwierzaki, z którymi spacerujecie po obiektach toruńskiej twierdzy. Osoby biorące udział w konkursie powinny zapoznać się z Regulaminem Konkursu Fotograficznego, dostępnym wyżej pod linkiem oraz wypełnić potrzebne oświadczenia i załączniki.
Zapraszamy do zabawy!
Realizacja zadania publicznego pt. „Historia Twierdzy Toruń”
jest współfinansowana ze środków Ministra Obrony Narodowej.