Toruń za pół ceny w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu jak co roku bierze udział w akcji „Toruń za pół ceny”, która odbędzie się w dniach 25–27 października br. To wyjątkowa okazja, aby poznać bogactwo kultury, sztuki i historii w obniżonych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z możliwości zwiedzenia naszych wystaw za połowę ceny!

Oto szczegóły naszej oferty na czas trwania akcji:

• Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą oraz Muzeum Podróżników im Tony’ego Halika – wstęp na wystawy za jedyne 12,50 zł (zamiast 25,00 zł) za bilet normalny i 10,00 zł (zamiast 20,00 zł) za bilet ulgowy. To świetna okazja, by zanurzyć się w egzotycznym świecie i kulturze Dalekiego Wschodu.
  • Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów – bilet normalny w cenie 11,00 zł (zamiast 22,00 zł), a ulgowy w cenie 9,50 zł (zamiast 19,00 zł). Poznajcie fascynującą historię miasta, które od wieków kształtowało swoją tożsamość i kulturę.
  • Muzeum Toruńskiego Piernika – wstęp na wystawy bez warsztatów dostępny za 13,00 zł (zamiast 26,00 zł) za bilet normalny oraz 10,50 zł (zamiast 21,00 zł) za bilet ulgowy. To doskonała okazja, aby poznać tradycje piernikarskie, z których słynie Toruń.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej wyjątkowej promocji i odkrycia wspaniałych zasobów kulturalnych naszego muzeum, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia w muzeum!