Warsztaty kaligraficzne w Kamienicy pod Gwiazdą

Po raz dziesiąty mamy zaszczyt gościć w naszym muzeum japońskich mistrzów kaligrafii. Ta okrągła data zbiega się z setną rocznicą nawiązania stosunków dyplomatycznych Japonii z Polską.
W tym roku również mistrzowie z Japonii poprowadzą w naszym muzeum warsztaty kaligraficzne. Odbędą się one w Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą 8 listopada o godzinie 15:30.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w warsztatach prosimy o maila ze zgłoszeniem na adres: dkp@muzeum.torun.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Tego samego dnia, o godzinie 18:00 odbędzie się również wernisaż nowej wystawy czasowej pt. „100 prac japońskich kaligrafów na stulecie stosunków dyplomatycznych Polski z Japonią„.