logo_top.png
Wyniki XXXIX Międzynarodowch Spotkań Artystycznych dla Dzieci I Młodzieży Moja Przygoda w Muzeum
14.09.2017 Administrator
grafika

XXXIX Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży Moja Przygoda w Muzeum

Folder pokonkursowy do pobrania na końcu artykułu

  Wyniki/Results:

 

I GRUPA WIEKOWA (5-6 LAT)
The 1st age group (5-6 years old)

 

Nagrody/Awards

 

Łucja Słota, l. 5, Zabrze (woj. śląskie – śląskie district)

Inspiracja malarstwem Klimta/Inspiration of Klimt paintings

Opiekun plast./Artistic supervisor: Ewelina Kabaczyńska

 

Izabela Borowiec, l. 6, Biłgoraj (woj. lubelskie – lubelskie district)

Oglądamy portret – rodzina w Muzeum/

We are looking for a portrait – family in the Museum

Opiekun plast./Artistic supervisor: Anna Świca

 

Karolina Madejak, l. 6, Gryfino (woj. zachodniopomorskie - zachodniopomorskie district)

W deseń/In the pattern

Opiekun plast./Artistic supervisor: Małgorzata Ragan

 

Nina Romaniuk, l. 6, Zabrze (woj. śląskie – śląskie district)

Wrocław – Stary Ratusz/Wroclaw - The Old Town Hall

Opiekun plast./Artistic supervisor: Elżbieta Kupny

 

II GRUPA WIEKOWA (7-9 LAT)
The 2nd age group (7-9 years old)

 

Nagrody/Awards

 

Julia Maludy, l. 8, Nowy Sącz (woj. małopolskie – małopolskie district)

Inspiracja twórczością Nikifora/Inspiration of Nikifor paintings

Opiekun plast./Artistic supervisor: Elżbieta Barciszewska-Kozioł

 

Zofia Siedlecka, l. 8, Mikołów (woj. śląskie – śląskie district)

Moja Przygoda w Muzeum/My Adventure in the Museum

Opiekun plast./Artistic supervisor: Bogna Bielecka

 

Hanna Jagło, l. 9, Nowy Sącz (woj. małopolskie – małopolskie district)

Śpiący chłopiec/The sleeping boy

Opiekun plast./Artistic supervisor: Magdalena Chadaj

 

Anna Łata, l. 9, Rydzyna (woj. wielkopolskie - wielkopolskie district)

Zamek Muzeum w Rydzynie/The Castle Museum in Rydzyna

Opiekun plast./Artistic supervisor: Jerzy Kopras

 

Aleksandra Szewczuk, l. 9, Gryfino (woj. zachodniopomorskie - zachodniopomorskie district)

Ale cyrk!/What a circus!

Opiekun plast./Artistic supervisor: Małgorzata Ragan

 

III GRUPA WIEKOWA (10-12 LAT)
The 3rd age group (10-12 years old)

 

Nagrody/Awards

 

Katarzyna Kuzber, l. 10, Zabrze (woj. śląskie – śląskie district)

Kolumna Zygmunta /The Sigmund column

Opiekun plast./Artistic supervisor: Elżbieta Kupny

 

Dawid Skiba, l. 10, Rydzyna (woj. wielkopolskie - wielkopolskie district)

Muzeum Parowozów w Wolsztynie/The Museum of  Locomotives in Wolsztyn

Opiekun plast./Artistic supervisor: Jerzy Kopras

 

Aleksandra Kamińska, l. 11, Żyrardów (woj. mazowieckie – mazowieckie district)

Muzeum starej drukarni/The Museum of old printing house

Opiekun plast./Artistic supervisor: Dorota Misiak

 

IV GRUPA WIEKOWA (13-15 LAT)
The 4th age group (13-15 years old)

Nagrody/Awards

 

Oskar Werski, l. 13, Chojnice (woj. pomorskie – pomorskie district)

Salvador

Opiekun plast./Artistic supervisor: Danuta Wolińska

 

Zofia Tomaszewska, l. 14, Gdańsk (woj. pomorskie – pomorskie district)

Uczta w Muzeum/The Feast in the Museum

Opiekun plast./Artistic supervisor: Grażyna Rypel

 

Amelia Filozof, l. 15, Lublin, (woj. lubelskie - lubelskie district)

Gdzie jest kogut?/Where is the cock?

Opiekun plast./Artistic supervisor: Iwonna Jedlińska

 

Maksymilian Górski, l. 15, Nowy Sącz (woj. małopolskie – małopolskie district)

Inspiracja Sądeckim Parkiem Etnograficznym/

Inspiration of the Ethnographic Park in Nowy Sącz

Opiekun plast./Artistic supervisor: Magdalena Chadaj

 

V GRUPA WIEKOWA (16-18 LAT)

The 5th age group (16-18 years old)

 

Nagrody/Awards

 

Lubosław Pirjankow, l. 16, Poznań (woj. wielkopolskie – wielkopolskie district)

Dialog Piotrowicza z Kantorem o Velazquezie/

Piotrowicz and Kantor dialogue about Velazquez

Opiekun plast./Artistic supervisor: Katarzyna Szałek-Pirjankow

 

Szymon Rolka, l. 16, Nowy Sącz (woj. małopolskie – małopolskie district)

Inspiracja twórczością Marii Ritter/Inspiration of Maria Ritter paintings

Opiekun plast./Artistic supervisor: Agata Rolka

 

Katarzyna Śliwa, l. 18, Nowy Sącz (woj. małopolskie – małopolskie district)

Inspiracja wystawą plakatu/Inspiration of poster exhibition

Opiekun plast./Artistic supervisor: Agata Rolka

 

Nagroda Specjalna/Special Award:

 

Agnieszka Tomyślak, l. 23, Nowy Sącz (woj. małopolskie – małopolskie district)

Pani z parasolką/The Lady with an umbrella

Opiekun plast./Artistic supervisor: Magdalena Chadaj

 

Nagroda dla Instytucji za kreację nowatorskich rozwiązań artystycznych i wybitne osiągnięcia w procesie edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży

 

Zespół Szkół nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 18

Dyrektor/Director: Małgorzata Suckiel

 

Nagrody Prezydenta Miasta Torunia / The Awards of the President of Toruń

 

Franciszek Zygmunt, l. 8, Grębocin (woj. kuj-pomorskie - kuj-pomorskie district)
Ratusz w Toruniu/The Old Town Hall in Toruń

Opiekun plast./Artistic supervisor: Urszula Gajtkowska

 

Mateusz Jokiel, l. 12, Rydzyna (woj. wielkopolskie - wielkopolskie district)

Flisak/The Raftsman

Opiekun plast./Artistic supervisor: Jerzy Kopras

 

Nagroda Dyrektora Muzeum Okręgowego w Toruniu dr. Marka Rubnikowicza / The Award of the Director of the District Museum in Toruń, Ph.D. Marek Rubnikowicz

 

Aleksandra Korzeń, l. 12, Gorlice (woj. małopolskie – małopolskie district)

Cerkiew w Bartnem/The Orthodox Church in Bartnem

Opiekun plast./Artistic supervisor: Jerzy Kopras

 

Nagrody Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Okręgowego w Toruniu / The Awards of

The Society of the District Museum’s Friends in Toruń

 

Bartosz Kopczyński, l. 8, Zabrze (woj. śląskie – śląskie district)

Kościół Mariacki w Krakowie/The Holy Mary Church in Cracow

Opiekun plast./Artistic supervisor: Elżbieta Kupny

 

Karolina Kaczyńska, l. 17, Zduńska Wola (woj. łódzkie – łódzkie district)

Gdyby malował mnie Picasso…/If I were painted by Picasso…

Opiekun plast./Artistic supervisor: Marzena Sroczyńska-Gudajczyk

 

 

                

 

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Powiązane załączniki: