logo_top.png
Etap Okręgowy Olimpiady Artystycznej
10.02.2017
grafika

 

Komitet Okręgowy Olimpiady Artystycznej w Toruniu w sekcji historii sztuki informuje, że eliminacje okręgowe sekcji historii sztuki Olimpiady Artystycznej odbędą się w dniach        13-14.02.2017:

13.02. egzamin pisemny Wydział Sztuk Pięknych,
Sala Tymona ul. Sienkiewicza 30/32 87-100 Toruń
 

14.02.  egzamin ustny Muzeum Okręgowym w Toruniu (Sala Rady), Rynek Staromiejski 1, 87-100 Toruń

/ewentualnie w przypadku kwalifikacji większości uczniów, egzaminy ustne potrwają jeszcze 15.02

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych:

  1. Julia Dworakowska, op. Wojciech Kieler, LP Bydgoszcz
  2. Adrianna Gontarz, op. Wojciech Kieler, II LO Bydgoszcz
  3. Celestyna Jopkiewicz, op. Wojciech Kieler, POSSP Bydgoszcz
  4. Zuzanna Kliniewska, op. Wojciech Kieler, POSSP  Bydgoszcz
  5. Marek Kiełpiński, op. Wojciech Kieler, BGK Bydgoszcz
  6. Maja Kolasińska, op. Wojciech Kieler, LP Bydgoszcz
  7. Daniel Le Hai, op. Wojciech Kieler, POSSP Bydgoszcz
  8. Ida Małolepsza, op. Wojciech Kieler, LP Bydgoszcz
  9. Aniela Ogrodnik, op. Wojciech Kieler, ZSP Bydgoszcz
  10. Adam Radzisz, op. Wojciech Kieler, LP Bydgoszcz
  11. Kacper Strzyżewski, op. Wojciech Kieler, ZSP Bydgoszcz
  12. Dominika Szukaj, op. Wojciech Kieler, LP Bydgoszcz
  13. Oliwia Wolniak, op. Wojciech Kieler, LP Bydgoszcz
  14. Kinga Simionkowska, op. Celina Zbrzeźna LO im Króla Jana III Grudziądz
  15. Magda Kamińska, op. Michał Kowalski  ZSBP Grudziądz
  16. Weronika Kościńska, op. Michał Kowalski  ZSBP Grudziądz
  17. Aleksandra Ronowska, op. Michał Kowalski ZSBP Grudziądz
  18. Aleksandra Halagiera, op. Piotr Perzyna ZS Mogilno
  19. Weronika Jańczak, op. Piotr Perzyna ZS Mogilno
  20. Zuzanna Tomasik, op. Michał Kowalski LP Rypin
  21. Sylwia Więcławska, op. Michał Kowalski LP Rypin
  22. Marcin Trojan, op. Magda Bereza IV LO Toruń

 

Zakwalifikowanym uczniom i ich opiekunom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ