logo_top.png
sklep.png
Aktualności - wyniki konkursu edycja 2017/2018
23.01.2018
grafika

 

Wyniki etapu szkolnego IV edycji (2017/2018)

Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Sztuce i Kulturze dla Uczniów Gimnazjum

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 

Zespół Szkół Plastycznych

im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

ul. Konarskiego 2

85-066 Bydgoszcz

 

1. Franciszek Skolimowski, kl. II

2. Kinga Karczmarz, kl. II

3. Paweł Chodynicki, kl. II

4. Patrycja Czajkowska, kl. III

5. Paulina Czajkowska kl. III

6. Filip Krasuski, kl. III

7. Martyna Petner, kl. III

8. Anna Siemianowska, kl. III

9. Emilia Weryho, kl. III

10. Magdalena Zaleśna, kl. III

Opiekun: Magdalena Wełna

Razem: 

10 osób zakwalifikowanych do II etapu

2 osoby nie przystąpiły do konkursu

18 uczniów nie zakwalifikowało się do II etapu

 

Zespół Szkół Miejskich

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Golubiu – Dobrzyniu

ul.  Żeromskiego 11

87-400  Golub-Dobrzyń

 

1. Natalia Pokorowska, kl. III

2. Marta Lewandowska, kl. III

3. Julia Rutkowska, kl. III

4.Maciej Tomczyk, kl. II

5. Tymoteusz Sitkowski, kl. II

6. Agata Trawińska, kl. III

7. Ewa Cipkowska, kl. II

8. Laura Laskowska, kl. II

9. Oliwia Zygmunt, kl. III

Opiekun: Michał Kowalski

 

Razem: 

9 osób zakwalifikowanych do II etapu

2 osoby nie przystąpiły do konkursu

 

 

Zespół Publicznych Szkół w Kijewie Królewskim

ul. Św. Wawrzyńca 6

86 – 253 Kijewo Królewskie

 

1. Michał Węglowski, kl. III

2. Paulina Błaszczyk, kl. III

3. Agata Jaworska, kl. III

4. Karol Grzyb, kl. III

5. Julia Zimmermann, kl. III

6. Alicja Jaworska, kl. II

7. Julia Morawiec, kl. II

8. Dawid Zaremba, kl. II

9. Aleksandra Chorążak, kl. II

 

Opiekun: Alicja Kwaśniewska

 

Razem: 

9 osób zakwalifikowanych do II etapu

1 osoba nie przystąpiła do konkursu

 

 

Zespół Szkół Miejskich W Rypinie

Liceum Plastyczne

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego

87-500  Rypin, ul. Sportowa 24

 

1. Czapliński Igor Oskar, kl. III

2. Jezierska Julia, kl. III

3. Grunwald Olaf, kl. III

4. Lipska Joanna, kl. III

Opiekun: Grażyna Pniewska

 

Razem: 

4 osoby zakwalifikowane do II etapu

1 osoba nie przystąpiła do konkursu

 

Szkoła Podstawowa w Grucie

im. kpt. Floriana Laskowskiego

Gruta 70

86-330  Mełno

 

1. Adrianna Brzyska

Opiekun: Tomasz Piwowarski

 

Razem: 

1 osoba zakwalifikowana do II etapu

1 osoba nie przystąpiła do konkursu

2 uczniów nie zakwalifikowało się do II etapu

 

 

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego

w Złejwsi Wielkiej

ul. Szkolna 6

87-134  Zławieś Wielka

 

1. Alicja Wiśniewska uczennica, kl. III

Opiekun: Alicja Żelazek

Razem: 

1 osoba zakwalifikowana do II etapu

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Publiczne Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

ul. Włocławska 13

87-704 Bądkowo

 

Razem: 

2 uczniów nie zakwalifikowało się do II etapu

 

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Gimnazjum i Liceum Akademickie

ul. Szosa Chełmińska 83

87 – 100 Toruń

 

1. Marianna Bartomiejus – Samołyk, kl. III

2. Mikołaj Kostrzewski, kl. II

3. Jakub Bernacki, kl. II

Opiekun: Violetta Klugowska

 

Razem: 

3 osoby zakwalifikowane do II etapu

4 uczniów nie zakwalifikowało się do II etapu

 

Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu

ul. Bema 66

87-100Toruń

 

1. Pola Woźniak kl. 3c  gimnazjum

2. Klaudia Kartawa  kl. 2d  gimnazjum

Opiekun: Aleksandra Jurkiewicz

Razem: 

2 osoby zakwalifikowane do II etapu

 

 

Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu

Gimnazjum nr 11

Pl. Św. Katarzyny  9

87-100  Toruń

 

1. Julia Bujnarowska kl. III

2. Ada Raczkowska, kl. II

Opiekun: P. Emilia Marzec

 

Razem: 

2 osoby zakwalifikowane do II etapu

 

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

ul. Słoneczna 2

87-330  Jabłonowo Pomorskie

 

1. Marta Podemska, kl. III

2. Patrycja Nowakowska, kl. III

Opiekun: Ewa Rzepka

 

Razem: 

2 osoby zakwalifikowane do II etapu

 

Razem:

11 szkół (3 z Torunia)

76 uczniów (11 z Torunia)

 

Podsumowanie:

Do IV edycji Konkursu przystąpiło 11 szkół (3 z Torunia) z województwa kujawsko-pomorskiego.

W Konkursie udział wzięło 76 uczniów (11 z Torunia) z klas II – III gimnazjum.

Po weryfikacji nadesłanych testów do etapu rejonowego zakwalifikowanych zostało 43 uczniów (7 uczniów  z Torunia) z 11 szkół (3 szkół z Torunia).

Eliminacje rejonowe zaplanowane zostały na 12 marca 2018 r.

 

Rejony:

Toruń

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Zespół Szkół nr 10 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu

Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu

Zespół Publicznych Szkół w Kijewie Królewskim

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej

 

 

Bydgoszcz

Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy

 

Grudziądz

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim

Szkoła Podstawowa w Grucie im. kpt. Floriana Laskowskiego

 

Rypin

Zespół Szkół nr 1 im. ks. Czesława Lissowskiego w Rypinie

Zespół Szkół Miejskich w Golubiu – Dobrzyniu

 

Włocławek

 

Publiczne Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Bądkowie

 

 

 

    

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ