Sponsoring wystaw i wydarzeń
03.06.2014 Administrator

Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza do nawiązania partnerskiej i sponsorskiej współpracy instytucje i firmy, które pragną wspomagać rozwój kultury w dowolnie wybranym obszarze (wystawy, wydarzenia kulturalne, działalność badawcza, edukacyjna, publikacje, zbiory, pomoc w konserwacji zabytków, itp.). Uwzględniając specyfikę działalności i oczekiwania Państwa firmy w realizacji społecznej misji, z całą pewnością wspólnie znajdziemy odpowiednią formę współpracy. Partnerstwo i sponsoring to doskonała szansa na zbudowanie i umocnienie pozytywnego wizerunku firmy oraz uzyskanie prestiżu i uznania społecznego. Jesteśmy otwarci na współpracę z rożnymi podmiotami, będziemy wdzięczni za każdą formę współpracy i wsparcia.

Kontakt:
Dział Promocji