sklep.png
Moja Przygoda w Muzeum
19.07.2018 Administrator

Projekt "Moja Przygoda w Muzeum" promuje zagadnienia szeroko pojętej kultury i dziedzictwa narodowego i może być atrakcyjną alternatywą dla młodych ludzi, zachęcającą do podejmowania wyzwań artystycznych, w realizacji których można wykorzystać nie tylko tradycyjne środki wyrazu artystycznego (malarstwo, grafika, rzeźba), ale właśnie także nowoczesne technologie. Uczestnicy mogą tworzyć różnego rodzaju filmy, animacje, grafikę komputerową, instalacje, a także stosować techniki mieszane. Nie ma limitu ilości prac dla jednego uczestnika, a wybór techniki jest dowolny. Tematyka prac plastycznych to "przygoda w muzeum", przedstawienie własnych doznań w przestrzeni muzealnej, wrażeń z obcowania z kulturą materialną i niematerialną, która przechowywana jest w muzeach na całym świecie.

Powiązane galerie: