Władysław Hasior – OBRAZowo Rzecz Ujmując

Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza wszystkich zainteresowanych malarstwem i rzeźbą polską do uczestnictwa w spotkaniach z cyklu OBRAZowo rzecz ujmując… odbywających się w murach Ratusza Staromiejskiego. W okresie od 2 maja do 19 września 2019 roku zaplanowano 10 wykładów, które poprowadzi starsza kustosz Anna Kroplewska-Gajewska, autorka katalogu Galeria malarstwa i rzeźby polskiej od końca XVIII do początku XXI wieku w Muzeum Okręgowym w Toruniu.

Na kolejne spotkanie dotyczące Władysława Hasiora zapraszamy 5 września o godz. 16.00.

Bilety w cenie 15 złotych (normalny) i 10 złotych (ulgowy) do zakupu w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego oraz na stronie bilety.muzeum.torun.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Na ostatni wykład  Tadeusz Kantor – OBRAZowo rzecz ujmując zapraszamy 19 września o godz. 16.00