sklep.png
Uruchomiliśmy Internetowy System Sprzedaży
20.04.2018Hubert Smolarek264

Muzeum Okręgowe w Toruniu informuje, że w dniu 28 marca 2018 uruchomiło Internetowy System Sprzedaży biletów, pamiątek oraz wydawnictw. Jest on dostępny pod adresem bilety.muzeum.torun.pl.

System umożliwia zakup z wyprzedzeniem biletów wstępu do wszystkich oddziałów Muzeum, biletów uprawniających do udziału w warsztatach wypieku pierników oraz do udziału we wszystkich płatnych wydarzeniach/imprezach organizowanych przez Muzeum. Korzystanie z systemu jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy odwiedzić stronę bilety.muzeum.torun.pl (dostęp także przez stronę główną muzeum.torun.pl), wybrać interesujący nas oddział, termin oraz rodzaj biletu, dokonać zapłaty, następnie wydrukować bilet i w dniu wizyty w Muzeum, przy wejściu, okazać go pracownikowi obsługi, a w przypadku ulgi także dokument uprawniający do zniżki.

Znacznie usprawniono również zakup wszelkich muzealnych pamiątek, gadżetów oraz wydawnictw, dotychczas zamawianych drogą mailową. Obecnie odbywa się on w sposób w pełni zautomatyzowany, a cała procedura włącznie z dokonaniem zapłaty nie powinna trwać dłużej niż kilka minut.

Wrzesień 2018